top of page

Een warm hart voor Oekraïne

Onze school toont een warm hart voor de vluchtelingen uit Oekraïne via een inzamelactie. Vanaf woensdag 23 maart tot en met donderdag 30 maart helpen onze leerlingen en personeelsleden met verschillende materialen: paracetamol, betadine, zuurstofwater, medische alcoholdoekjes, thermische dekens, verband, pleisters, ducktape, slaapzakken, slaapmatjes, conserven met voeding, pampers, maandverband, vochtige doekjes, middelen voor persoonlijke hygiëne, warme sokken. We verzamelen de materialen in kartonnen dozen die we net voor de paasvakantie naar het inzamelpunt van de Oekraïense Katholieke Parochie in Gent (St.-Salvatorkerk) brengen.

35 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Infoavond donderdag 26 januari 2023 Wij nodigen alle geïnteresseerden graag uit op donderdag 26 januari 2023 om 19.30 uur. Dit is voor alle leerlingen van het vijfde en het zesde leerjaar en hun ouder

bottom of page