top of page

Contactgegevens

De school is bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 8.00 u. tot 16.30 u.. Op woensdag is de school bereikbaar van 8.00 u. tot 12.30 u.

Leerlingen- en personeelsingang, schoolpoort en leveringsadres

Meersstraat 131C, 9000 Gent

Postadres

Koning Albertlaan 70, 9000 Gent

Algemeen

09 222 14 52

info@donboscosintpieters.be

Directie

Dirk Kerckhoven, directeur - dirk.kerckhoven@donboscosintpieters.be 

Griet Tavernier, pedagogisch directeur - griet.tavernier@donboscosintpieters.be 

Leerlingenbegeleiding

eerste en tweede middelbaar: Kim Hovaere - kim.hovaere@donboscosintpieters.be

derde en vierde middelbaar: Karen Claeys - karen.claeys@donboscosintpieters.be

vijfde en zesde middelbaar: Lies D’hont – lies.dhont@donboscosintpieters.be 

Internaat

Anne-Lien Janssens internaatsbeheerder - internaatsbeheerder@donboscosintpieters.be

CLB

Linde Holvoet, CLB-psycholoog – linde.holvoet@vclbgent.be  

Frieke Tijtgat, CLB-verpleegster - frieke.tijtgat@vclbgent.be 

Andere

ICT-coördinatoren: ict@donboscosintpieters.be 

Voorzitter oud-leerlingenbond: olb@donboscosintpieters.be  

Preventieadviseur: marnik.claeys@donboscosintpieters.be

Voorzitter van het oudercomité: oudercomite@donboscosintpieters.be  

Vragen rond privacy: privacy@donboscosintpieters.be 

bottom of page